• Пливање

  • Атлетика

  • Одбојка

  • Рукомет

  • Плес

УДРУЖЕЊЕ ПЕДАГОГА ФИЗИЧКЕ КУЛТУРЕ - НИШ

Пријава

Посетиоци

0051103
данас
Јуче
Ова недеља
Прошла недеља
Овај месец
Прошли месец
УКУПНО
36
59
391
347
1006
2141
51103

Прогноза за данас
48

15.57%
26.43%
2.34%
0.87%
0.05%
54.74%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Your IP:54.234.65.78

ПЕТАК 24.03.2017.  - Одбојка     20.15 ч.                -  Баскет      20.30 ч.

                              -  Шах          20.00 ч. пријављивање, 21.00 ч. мечеви 

СУБОТА 25.03.2017. - Одбојка           18.30 ч.          - Баскет             19.00 ч.

                                - Шах                 19.00 ч.         - Стони тенис      19.00 ч.

                                - Пикадо             19.30 ч.         - Скок у даљ       20.00 ч.

                                - Шутеви на кош  21.30 ч. 

НЕДЕЉА 26.03.2017. - Куглање           10.00 ч.       - Одбојка            19.00 ч.

                                  - Шах                  19.00 ч.      - Стони тенис       19.00 ч.

                                  - Пикадо              19.00 ч.      - Скок у даљ        19.00 ч.

                                  - Баскет               20.00 ч.

                                  - Шутеви на кош - после финала у баскету

ОДБОЈКА

1        ОШ „ Чегар “

2

   

              II  1

   

3     МШ „ Др. М. Хаџић “

          III  1

   

4    ОШ ,, В. Караџић ” –     

      Дољевац

   
   

5    ПНГ „ Стеван Сремац “

   

6     ОШД. Обрадовић “

   

              II  2

   

7    Прехрамбено – хемијска

      школа

 

8     ОШ „ Б. Радичевић.,

       Ђ. Јакшић

 
 

9      ОШ „ Душан  Радовић “

 
 

10     ПТШ „ Милутин

           Миланковић “

 

              II  3

 

11     ОШ „ Др. З. Ђинђић “

         III  2

 

12   ОШ „ Милан Ракић “

 
 

13      ОШ „ Свети Сава “

 

14     Гимназија „ Бора

          Станковић “

 

              II  4

 

15     ОШ „ Десанка

        Максимовић “

 

16     СШ „ Бубањ

         „ 14 октобар “

 
 

ОДБОЈКА  -  Сатница такмичења

ПЕТАК 24.03.2017.

 

20:15

ОШ „ Свети Сава “

Гимназија „ Бора

Станковић “

20:45

ОШ „ Др. З. Ђинђић “

ОШ „ Милан Ракић “

21:15

ОШ „ Десанка Максимовић “

СШ „ Бубањ ,

„ 14 октобар “

21:45

МШ „ Др. М. Хаџић “

ОШ ,, В. Караџић ” –

Дољевац

22:15

Прехрамбено – хемијска

школа

ОШ „ Б. Радичевић.,

Ђ. Јакшић

22:45

ПНГ „ Стеван Сремац “

ОШД. Обрадовић “

СУБОТА 25.03.2017.

18:30

ОШ „ Душан  Радовић “

ПТШ „ Милутин

Миланковић “

19:00

II 1

 

19:30

       II 2

20:00

II 4

20:30

II 3

21:00

III 1

          

21:30

       III 2

НЕДЕЉА 26.03.2017.

                      III место

19:00

 

   

                       I место

19:30

 

 

БАСКЕТ

   1   ОШ „ Чегар “

2   СМШ „ Алекса Савић “

   

   II  1

   

3    ОШ „ Душан  Радовић “

_____________

                             III 2  :  III 3

______________    III 1  :  III 2

                             III 3  :  III 1

 

4   СШ „ Бубањ ,

„ 14 октобар “

 

 

5   Гимназија „ Бора

Станковић “

 

6    МШ „ Др. М. Хаџић “

 

   II  2

 

7    ОШ ,, В. Караџић ” –

Дољевац

 

8   ПТШ „ Милутин

Миланковић “

 
 

9   ЕТШ „ Никола Тесла “

 

10   ОШ „ Свети Сава “

 

  II  3

______________

 

11   ОШ „ Б. Радич.,

Ђ. Јакшић

 

12 ОШ Д. Обрадовић “

 

 

БАСКЕТ -Сатница такмичења

ПЕТАК   24. 03. 2017.

20:30

ОШ „ Душан  Радовић “

СШ „ Бубањ „ 14 октобар “

21:00

   ОШ „ Б. Радич.,

Ђ. Јакшић

ОШД. Обрадовић “

21:30

ЕТШ „ Никола Тесла “

ОШ „ Свети Сава “

22:00

Гимназија „ Бора

Станковић “

МШ „ Др. М. Хаџић “

СУБОТА   25. 03. 2017.

19:00

ОШ ,, В. Караџић ” –

Дољевац

ПТШ „ Милутин

Миланковић “

19:30

ОШ „ Чегар “

СМШ „ Алекса Савић “

20:00

II 3

 

20:30

II 2

 

21:00

II 1

 

НЕДЕЉА   26. 03. 2017.

20:00

         III 2  :  III 3

 

20:30

III 1  :  III 2

21:00

      

         III 3  :  III 1

ШУТИРАЊЕ НА КОШ  -  Сатница шутирања

Субота 25.03.2017. – почетак шутирања 21:30

Редослед шутирања:

                            

21:30

1 ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац
2 МШ „ Др. М. Хаџић “
3 ОШ „ Б. Радич., Ђ. Јакшић
4 ОШ „ Душан  Радовић “
5 СШ „ Бубањ ,  „ 14 октобар “
6 Гимназија „ Бора Станковић “
7 ОШД. Обрадовић “
8 ОШ „ Свети Сава “
9 ЕТШ „ Никола Тесла “
10 ПНГ „ Стеван Сремац “
11 ПТШ „ Милутин Миланковић “
12 ОШ „ Чегар “
13 ОШ „ Милан Ракић “

Недеља 26.03.2017. – почетак  финалног шутирања

ПОСЛЕ ЗАВРШЕТКА ФИНАЛНЕ УТАКМИЦЕ У БАСКЕТУ – 21:30

 

 

ШАХ  -  Сатница такмичења

Петак  24. 03. 2017. - пријављивљње екипа од 20:00 – 20:30

                                   –   почетак партија  21:00  ( 2 кола)

Субота  25 .03. 2017. – почетак партија  19:00  (3 кола)

 

Недеља   26. 03. 2017. – почетак  партија 19:00  ( 2 кола)

 

СТОНИ ТЕНИС

 

 1  ОШ ,, В. Караџић ” –

              Дољевац  

2

   

              

               II  1

 

   

3 ОШ „ Свети Сава “

________

                                                  

                                                                                                             

        III 2  :  III 3

_________       III 1  :  III 2

        III 3  :  III 1

 

4 ПНГ „ Стеван Сремац “  

 

 

 

5   Гимназија „ Бора          

         Станковић “ 

 

6    МШ „ Др. М. Хаџић “   

 

             

              II  2

 

7   ОШ „ Б. Радич.,

          Ђ. Јакшић

 

8   ОШ „ Десанка

       Максимовић “

 
 

9  ОШ „ Милан Ракић “

 

10 ОШ „ Душан  Радовић “

 

               

              II  3

__________

            

 

11 СМШ „ Алекса Савић “

 

12  СШ „ Бубањ

           „ 14 октобар “

 

                

               

 

 


СТОНИ ТЕНИС
 
Сатница такмичења

СУБОТА   25. 03. 2017.

19:00

ОШ „ Свети Сава “

ПНГ „ Стеван Сремац “

19:30

СМШ „ Алекса Савић “

СШ „ Бубањ ,

„ 14 октобар “

20:00

Гимназија „Бора Станковић“

МШ „ Др. М. Хаџић “

20:30

ОШ „ Милан Ракић “

ОШ „ Душан  Радовић “

21:00

ОШ „ Б. Радич.,Ђ. Јакшић

ОШ „ Десанка Максимовић “

21:30

II 1

22:00

II 3

22:30

II 2

 

 

НЕДЕЉА   26. 03. 2017.

19:00

        III 2  :  III 3

19:30

III 1  :  III 2

 

20:00

        III 3  :  III 1

 

 

ПИКАДО -Сатница бацања

Субота 25.03.2017. – почетак бацања 19:30

 

Редослед бацања:

19:30
1 ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац
2 МШ „ Др. М. Хаџић “
3 ОШ „ Б. Радич., Ђ. Јакшић
4 ОШ „ Душан  Радовић “
5 СШ „ Бубањ ,  „ 14 октобар “
6 Гимназија „ Бора Станковић “
7 ОШ „ Свети Сава “
8 ОШ „ Бранислав Нушић “
9 ПНГ „ Стеван Сремац “
10 ОШ „ Чегар “
11 ОШ „ Десанка Максимовић “
12 ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “
13 Гимназија „ 9. мај
14 ОШ „ Милан Ракић “
15 ОШ „ С. М. Мика “

Недеља 26.03.2017. – почетак  финалног бацања 19:00

 

 

 

СКОК У ДАЉ  - Сатница скакања

Субота   25. 03. 2017. – почетак скакања 20:00

Редослед скакања:

                                   

20:00
1 ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац
2 МШ „ Др. М. Хаџић “
3 ОШ „ Б. Радич., Ђ. Јакшић
4 ОШ „ Душан  Радовић “
5 СШ „ Бубањ ,  „ 14 октобар “
6 Гимназија „ Бора Станковић “
7 ОШ „ Бранислав Нушић “
8 ОШ „ Чегар “
9 Прехрамбено – хемијска школа
10 ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

Недеља   26. 03. 2017. – почетак  финалног скакања 19:00

 

 

КУГЛАЊЕ  -  Сатница бацања

Недеља 26.03.2017. – почетак бацања 10:00, куглана СЦ „Чаир“

 

Редослед бацања:

10:00  
1 ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац
2 МШ „ Др. М. Хаџић “
3 ОШ „ Б. Радич.“, „Ђ. Јакшић “
4 ОШ „ Душан  Радовић “
5 СШ „ Бубањ “ ,  „ 14 октобар “
6 Гимназија „ Бора Станковић “
7 ОШ „ Свети Сава “
8 ЕТШ „ Никола Тесла “
9 ОШ „ Бранислав Нушић “
10 ПТШ „ Милутин Миланковић “
11 Прехрамбено – хемијска школа
12 Гимназија „ 9. мај “
13 ОШ „ Милан Ракић “

 

 

 

 

Сарадници

Mи на нету

joomla fanbox module joomla