• Пливање

  • Атлетика

  • Одбојка

  • Рукомет

  • Плес

УДРУЖЕЊЕ ПЕДАГОГА ФИЗИЧКЕ КУЛТУРЕ - НИШ

Пријава

Посетиоци

0057507
данас
Јуче
Ова недеља
Прошла недеља
Овај месец
Прошли месец
УКУПНО
188
44
451
329
1066
2677
57507

Прогноза за данас
168

14.59%
24.82%
2.36%
0.87%
0.07%
57.29%
Online (15 minutes ago):52
52 guests
no members

Your IP:23.20.245.192

ПЕТАК   16.03.2018.  - Одбојка     19.30 ч.             -  Баскет      19.30 ч.

                                -  Шах          20.00 ч. пријављивање, 21.00 ч. мечеви 

СУБОТА 17.03.2018. - Куглање        10.00 ч.      - Одбојка            18.00 ч.          

                                - Баскет            18.30 ч.       - Шах                  19.00 ч.       

                                - Стони тенис    19.30 ч.       - Пикадо             19.30 ч.      

                                - Скок у даљ     20.00 ч.       - Шутеви на кош  22.00 ч. 

НЕДЕЉА 18.03.2018.  - Баскет               18.00 ч.      - Одбојка            19.00 ч.

                                   - Шах                  19.00 ч.      - Стони тенис      19.00 ч.

                                   - Пикадо              19.00 ч.     - Скок у даљ        19.00 ч.                         

                                   - Шутеви на кош - после финала у баскету

 

ОДБОЈКА

РАСПОРЕД ПО ГРУПАМА

                     I                          II                      III
1. СШ „Бубањ“/„14 октобар“ ОШ „Бранко Р.“/ Ђура Ј ОШ ,,Вук Караџић” Дољевац
2. Гим „Бора Станковић“ ОШ „ Чегар “ ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “
3. ОШ Доситеј Обрадовић “ СМШ „ Алекса Савић “ МШ „ Др. Миленко Хаџић “
4. ОШ „Душан   Радовић “ ОШ „ Свети Сава “

Сатница такмичења

ПЕТАК 16.03.2018.

I КОЛО
19:30 СШ „Бубањ“/„14 октобар“ ОШ „ Душан Радовић “
20:00 Гим „ Бора Станковић “ ОШ Доситеј Обрадовић “
20:30 ОШ „Бранко Р.“/„ Ђура Ј. “ ОШ „ Свети Сава “
21:00 ОШ ,, Вук Караџић ” Дољевац ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

СУБОТА 17.03.2018.

18:00 ОШ „ Чегар “ СМШ „ Алекса Савић “
II КОЛО
18:30 ОШ „ Душан Радовић “ ОШ Доситеј Обрадовић “
19:00 СШ „ Бубањ “/„ 14 октобар “ Гим „ Бора Станковић “
19:30 ОШ „ Свети Сава “ СМШ „ Алекса Савић “
20:00 ОШ „Бранко Р.“/„ Ђура Ј. “ ОШ „ Чегар “
20:30 ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “ МШ „ Др. Миленко Хаџић “
III КОЛО
21:00 Гим „ Бора Станковић “ ОШ „ Душан Радовић “
21:30 ОШ Доситеј Обрадовић “ СШ „Бубањ“/„14 октобар“
22:00 ОШ „ Чегар “ ОШ „ Свети Сава “
22:30 СМШ „ Алекса Савић “ ОШ „Бранко Р.“/„ Ђура Ј. “
23:00 ОШ ,, Вук Караџић ” Дољевац МШ „ Др. Миленко Хаџић “

НЕДЕЉА 18.03.2018.
                                 ФИНАЛЕ
19:00 II 2 II 3
19:30 II 1 II 2
20:00 II 3 II 1

 

 У СЛУЧАЈУ ИСТОГ БРОЈА БОДОВА ПРЕДНОСТ ИМА ЕКИПА:

  1. КОЈА ЈЕ ПОБЕДИЛА У МЕЂУСОБНОМ СУСРЕТУ
  2. ИМА БОЉИ СЕТ – КОЛИЧНИК
  3. ОДЛУКА ЖРЕБОМ

 

БАСКЕТ

РАСПОРЕД ПО ГРУПАМА

                     I                          II                      III
1. ОШ „Чегар“ ОШ Доситеј Обрадовић Гим „ Бора Станковић “
2. ОШ „Свети Сава“ ОШ ,,Вук Караџић” Дољевац ОШ „Бранко Р.“/ „Ђура Ј.“
3. ОШ „Душан Радовић“ СМШ „Алекса Савић “ ЕТШ „ Никола Тесла “
4. ПТШ „М. Миланковић“     СШ „Бубањ “/„ 14 октобар “ МШ „ Др. Миленко Хаџић “

Сатница такмичења

ПЕТАК   16. 03. 2018.

I КОЛО
19:30 ОШ „Бранко Р.“/ „Ђура Ј.“ ЕТШ „ Никола Тесла “
20:00                  ----                        ----
20:30 ОШ „ Чегар “     ПТШ „Милутин Миланковић“
21:00 ОШ „ Доситеј Обрадовић “   СШ „ Бубањ “/„ 14 октобар “
21:30 ОШ „ Свети Сава “     ОШ „ Душан Радовић “
22:00 Гим „ Бора Станковић “      МШ „ Др. Миленко Хаџић “

СУБОТА   17. 03. 2018.

18:30 ОШ ,,В.Караџић” Дољевац   СМШ „Алекса Савић “
II КОЛО
19:00 ПТШ „ М. Миланковић “     ОШ „ Душан Радовић “
19:30 ОШ „ Чегар “      ОШ „ Свети Сава “
20:00 СШ „ Бубањ “/„ 14 октобар “     СМШ „ Алекса Савић “
20:30 ОШ Доситеј Обрадовић     ОШ ,,В. Караџић” Дољевац
21:00 МШ „ Др Миленко Хаџић “ ЕТШ „ Никола Тесла “
21:30 Гим „ Бора Станковић “ ОШ „Бранко Р.“/ „Ђура Ј.“

                                                       

НЕДЕЉА   18. 03. 2018.

 

III КОЛО
18:00 ОШ „ Свети Сава “ ПТШ „М. Миланковић “
18:30 ОШ „ Душан Радовић “ ОШ „ Чегар “
19:00 ОШ ,, Вук Караџић ” Дољевац СШ „ Бубањ “/„ 14 октобар “
19:30 СМШ „ Алекса Савић “ ОШ Доситеј Обрадовић
20:00 ОШ „Бранко Р.“/ „Ђура Ј.“ МШ „ Др. Миленко Хаџић “
20:30 ЕТШ „ Никола Тесла “ Гим „ Бора Станковић “

 

                                                   ФИНАЛЕ
21:00 II 2 II 3
21:30 II 1 II 2
22:00 II 3 II 1

 

У СЛУЧАЈУ ИСТОГ БРОЈА БОДОВА ПРЕДНОСТ ИМА ЕКИПА:

  1. КОЈА ЈЕ ПОБЕДИЛА У МЕЂУСОБНОМ СУСРЕТУ
  2. ИМА БОЉИ КОШ – КОЛИЧНИК
  3. ОДЛУКА ЖРЕБОМ 

 

ШУТИРАЊЕ НА КОШ

 

Сатница шутирања

Субота, 17. 03. 2018. почетак шутирања 22:00

Редослед шутирања:

                            

22:00
1 СШ Житорађа
2 ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац
3 МШ „ Др. М. Хаџић “
4 ОШДоситеј Обрадовић “
5 ПТШ „ Милутин Миланковић “
6 ОШ „ Душан Радовић “
7 ОШ „ Б. Радич., Ђ. Јакшић
8 ОШ „ Чегар “
9 СМШ „ Алекса Савић “
10 Гимназија „ Бора Станковић “
11 ОШ „ Свети Сава “
12 СШ „ Бубањ , „ 14 октобар “
13 ЕТШ „ Никола Тесла “

Недеља, 18. 03. 2018. – почетак финалног шутирања

ПОСЛЕ ЗАВРШЕТКА ФИНАЛНЕ УТАКМИЦЕ У БАСКЕТУ

 

 

СТОНИ ТЕНИС

 

РАСПОРЕД ПО ГРУПАМА

                               I                                  II
1. ОШ ,,Вук Караџић” Дољевац ОШ „Бранко Р./Ђура Ј.
2. ОШ „Душан Радовић“ Гим „Бора Станковић“
3. МШ „ Др. Миленко Хаџић “ СШ „Бубањ“/„ 14 октобар “
4. ОШ „ Свети Сава “ СМШ „ Алекса Савић “

 

Сатница такмичења

СУБОТА   17. 03. 2018.

Сто број 1

I КОЛО
19:30 ОШ ,,В. Караџић” Дољевац ОШ „Свети Сава “
20:00 ОШ „ Душан Радовић “ МШ „Др. Миленко Хаџић “
II КОЛО
20:30 ОШ „Свети Сава “ МШ „Др. Миленко Хаџић“
21:00 ОШ ,,В. Караџић” Дољевац ОШ „Душан Радовић “
III КОЛО
21:30 ОШ „Душан Радовић “ ОШ „Свети Сава “
22:00 МШ „Др Миленко Хаџић “ ОШ ,,Вук Караџић” Дољевац

Сто број 2

I КОЛО
19:30 ОШ „Бранко Р.“/„Ђура Ј. “ СМШ „ Алекса Савић “
20:00 Гим „ Бора Станковић “ СШ „Бубањ“/„ 14 октобар “
II КОЛО
20:30 СМШ „ Алекса Савић “ СШ „Бубањ“/„ 14 октобар “
21:00 ОШ „Бранко Р.“/„Ђура Ј. “ Гим „ Бора Станковић “
III КОЛО
21:30 Гим „ Бора Станковић “ СМШ „ Алекса Савић “
22:00 СШ „Бубањ“/„ 14 октобар “ ОШ „Бранко Р.“/„Ђура Ј. “

НЕДЕЉА   18. 03. 2018.

19:00  I 1 II 2
19:30 II 1   I 2
20:00 за III МЕСТО  
20:30 за I МЕСТО

 

У СЛУЧАЈУ ИСТОГ БРОЈА БОДОВА ПРЕДНОСТ ИМА ЕКИПА:

  1. КОЈА ЈЕ ПОБЕДИЛА У МЕЂУСОБНОМ СУСРЕТУ
  2. ИМА БОЉИ СЕТ – КОЛИЧНИК
  3. ОДЛУКА ЖРЕБОМ

 

 

СКОК У ДАЉ

Сатница скакања

Субота,  17. 03. 2018. – почетак скакања 20:00

Редослед скакања:

                                   

20:00
1 ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац
2 МШ „ Др. М. Хаџић “
3 ОШ „ Душан Радовић “
4 ОШ „ Б. Радич., Ђ. Јакшић
5 СМШ „ Алекса Савић “
6 ОШ „ Бранислав Нушић “
7 Гимназија „ Бора Станковић “
8 СШ „ Бубањ , „ 14 октобар “
9
10

Недеља,  18. 03. 2018. – почетак финалног скакања 19:00

-    За финално скакање пласираће се прве четири екипе из квалификација

 

ПИКАДО

Сатница бацања

Субота, 17. 03. 2018. – почетак бацања 19:30

Редослед бацања:

19:30
1 ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац
2 МШ „ Др. М. Хаџић “
3 ПТШ „ Милутин Миланковић “
4 ОШ „ Душан Радовић “
5 ОШ „ Б. Радич., Ђ. Јакшић
6 СМШ „ Алекса Савић “
7 Гимназија „ 9. мај “
8 ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “
9 ОШ „ Бранислав Нушић “
10 Гимназија „ Бора Станковић “
11 ОШ „ Свети Сава “
12 СШ „ Бубањ , „ 14 октобар “
13
14
15

Недеља, 18. 03. 2018. – почетак финалног бацања 19:00

 

 

КУГЛАЊЕ

Сатница бацања

СУБОТА, 17. 03. 2018. – почетак бацања 10:00, куглана СЦ „Чаир“

Редослед бацања:

10:00
1 ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац
2 МШ „ Др. М. Хаџић “
3 ПТШ „ Милутин Миланковић “
4 ОШ „ Душан Радовић “
5 ОШ „ Б. Радич., Ђ. Јакшић
6 СМШ „ Алекса Савић “
7 Гимназија „ 9. мај “
8 ОШ „ Бранислав Нушић “
9 Гимназија „ Бора Станковић “
10 ОШ „ Свети Сава “
11 СШ „ Бубањ , „ 14 октобар “
12 ЕТШ „ Никола Тесла “

 

ШАХ

Сатница такмичења

Петак, 16. 03. 2018. –   почетак партија 21:00 ( 2 кола)

 

- пријављивљње екипа од 20:00 – 20:30

Субота 17. 03. 2018. – почетак партија 19:00 (3 кола)

Недеља  18. 03. 2018. – почетак партија 19:00 ( 2 кола)

Сарадници

Mи на нету

joomla fanbox module joomla